Vodítko Dynamické trojúhelníky

Vodítko Dynamické trojúhelníky

šířka
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Odešleme do 5 pracovních dnů Zvolte variantu
459 Kč 729 Kč 879 Kč 1 009 Kč 1 149 Kč 469 Kč 729 Kč 879 Kč 1 019 Kč 1 159 Kč 479 Kč 739 Kč 889 Kč 1 029 Kč 1 169 Kč od 459 Kč
Kategorie: Vodítka
Záruka: 2 roky
 • Vodítko je vhodné pro každé plemeno psa.
 • Vodítko je vyrobeno z polypropylenového popruhu, který je obšitý voděodolným designovým materiálem v kombinaci s šedým voděodolným popruhem a kvalitním kováním, to vše je pro větší odolnost spojeno nýty, které jsou nejen pevné a odolné, ale také dodávají našim výrobkům jedinečný vzhled.
 • Vodítka šijeme sami, můžete si tedy zvolit, jak bude zrovna to vaše vypadat.
  • Lze volit ze tří šířek 1,5cm, 2cm nebo 2,5cm, tak aby malé pejsky nezatěžovala zbytečně velká karabina a naopak aby větší karabina udržela i velké psy.
  • Délka klasického vodítka je 160cm (včetně karabiny a poutka).
  • Přepínací vodítko lze volit v délkách 2,5m, 3m, 3,5m a 4m. 
  • Přepínací vodítko je na dvou koncích zakončeno karabinou. Ve vzdálenosti 50cm a 100cm od jedné karabiny jsou umístěny polokroužky, díky nimž si můžete vodítko libovolně přepnout. Vytvoříte tak klasické vodítko s poutkem, nebo jej využijete k zajištění kolo svého těla a stále budete mít dispozici hlavní vodící část vodítka. Lze také využít k vodění dvou psů.
  • Na každém vodítku najdete očko, které využijete nejen pro připevnění pouzdra, ale také při pověšení vodítka přes rameno.
  • Každý kus je naprostý originál, proto se může mírně lišit od produktové fotografie v závislosti na vámi zvolené velikosti obojku.
 • Kombinovat můžete s obojkem a pouzdrem a vytvoříte tak jedinečný set, kterým oslníte každého koho na svých procházkách potkáte.
 • Jedná se 100% ruční výrobek, zhotovený v naší dílně na Moravě. Materiály výhradně od českých výrobců a dodavatelů.

Máte nějaký specifický požadavek? Napište nám do zprávy pro prodejce a my se pokusíme vám vyhovět.

Vodítka pro psy Bies4dog jsou nejen originálním doplňkem, ale také funkční. Vhodné pro každé plemeno psa, ať už chodíte do města nebo na procházky do lesa. Na přepínacím vodítku se může objevit šev na látce, toto není závadou. Vodítko je určeno pro ruční praní s použitím běžného pracího prostředku pro barevné prádlo, nepoužívejte bělící prostředky ani aviváž, nesušit v sušičce. Během používání vodítka může dojít k opotřebení (poškrábání, třepení, vyblednutí), které není závadou.

 

Jak vybrat velikost?

Šířku volte tak aby nebylo vodítko pro velikého pejska moc úzké a pro malého pejska naopak moc široké. Ideální je pro malého pejska zvolit šířku 1,5cm, pro středně velkého 2cm a pro velké psy 2,5cm.

 

Zpět do obchodu